Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Pcim

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Pcimiu wynosi 
4 515 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 174,96 m², Pcim, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 174,96 m², Pcim

    Całoroczny dom z bali w malowniczej Trzebuni | 7,5 ara | Stan surowy zamknięty Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom całoroczny zlokalizowany w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości gminy Pcim - Trzebuni . To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni, ciszy i bezpośredniego kontaktu z n...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    790 000 zł

    Pcim

    5 pok.

    174,96 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż w Pcimiu

W Pcimiu w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Pcimiu oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 175 do 175 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Pcim - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Pcimiu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Pcimiu wynosi obecnie 174,96 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Pcimiu?

Średnia cena domu na sprzedaż w Pcimiu wynosi obecnie 790 000 zł.