Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Olszyn

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
4 929 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 140,00 m², Olszyn, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 140,00 m², Olszyn

    Nowy dom 140 m² Działka 5000 m² Otulina lasu Gotowy do wykończenia. Oddany do użytku. Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 140 m², położony na dużej, prywatnej działce 5000 m² w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cisza, przestrzeń i brak gęstej zabudowy. Układ: 2 pokoj...

    więcej »

    Metrohouse

    690 000 zł

    Olszyn

    3 pok.

    140,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 140 do 140 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Olszyn - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 140,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 690 000 zł.