Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Ogonowo

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
7 603 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 177,43 m², Ogonowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 177,43 m², Ogonowo

    Sprzedajemy nie tylko dom na dużej działce; sprzedajemy spokój, ciszę i przestrzeń. Sprzedajemy też prywatność, wygodę i funkcjonalność. Wszystko to znajdziemy w przytulnym, bardzo rozsądnie zaplanowanym i urządzonym, dwukondygnacyjnym domu wybudowanym na przestronnej działce, z której część stanowi...

    więcej »

    Wilsons Nieruchomości

    1 349 000 zł

    Ogonowo

    5 pok.

    177,43 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 177 do 177 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Ogonowo - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 177,43 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 1 349 000 zł.