Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Nadma

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Nadmie wynosi 
8 846 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 260,00 m², Nadma, Stara, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 260,00 m², Stara

    Oferujemy więc wyjątkową okazję nabycia domu z dużym potencjałem, wymagającego remontu, w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Zachęcamy zainteresowanych do kontaktu w celu umówienia wizyty i osobistego zapoznania się z nieruchomością. Ta oferta to szansa na stworzenie wymarzonego domu w harmonii z otac...

    więcej »

    Metrohouse

    2 300 000 zł

    Nadma, Stara

    2 pok.

    260,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż w Nadmie

W Nadmie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Nadmie oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 260 do 260 m² od 2 do 2 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Nadma - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Nadmie?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Nadmie wynosi obecnie 260,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Nadmie?

Średnia cena domu na sprzedaż w Nadmie wynosi obecnie 2 300 000 zł.