Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Malenia

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
12 411 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 56,40 m², Malenia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 56,40 m², Malenia

    Idealny nowy domek z dala od miasta, na pięknie zagospodarowanej działce. Liczne nasadzenie wraz z zarybionym stawem tworzą wrażenie ogrodu botanicznego, który możemy podziwiać zarówno z tarasu domku, jak i ze środka dzięki bardzo dużym oknom. Sam domek ma około 55mkw powierzchni, i zawiera kuchnie,...

    więcej »

    Metrohouse

    700 000 zł

    Malenia

    1 pok.

    56,40 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 56 do 56 m² od 1 do 1 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Malenia - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 56,40 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 700 000 zł.