Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Maków Nowy

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
5 663 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom 150,10 m², Maków Nowy, Leśna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 150,10 m², Leśna

    Już od pierwszego spojrzenia widać, że to dom z potencjałem nowoczesna bryła, jasna elewacja i solidne wykonanie. Nieruchomość o powierzchni 150 m² stoi na działce 764 m² i przechodzi generalny remont, który obejmuje wszystkie kluczowe elementy techniczne. Kupujesz dom, w którym najważniejsze i najd...

    więcej »

    Metrohouse

    850 000 zł

    Maków Nowy, Leśna

    4 pok.

    150,10 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 150 do 150 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe domy (1 oferta)

Maków Nowy - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 150,10 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 850 000 zł.