Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Łebno

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Łebnie wynosi 
6 127 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 150,00 m², Łebno, Spokojna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 150,00 m², Spokojna

    Wyjątkowy dom jednorodzinny w spokojnej okolicy - Łebno, ul. SpokojnaNa sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 150 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 1007 m². To doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury, a jednocześnie wygodny doja...

    więcej »

    AGhouse Nieruchomości S.C.

    919 000 zł

    Łebno, Spokojna

    5 pok.

    150,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż w Łebnie

W Łebnie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Łebnie oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 150 do 150 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Łebno - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Łebnie?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Łebnie wynosi obecnie 150,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Łebnie?

Średnia cena domu na sprzedaż w Łebnie wynosi obecnie 919 000 zł.