Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Łebcz

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Łebczu wynosi 
6 853 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom 143,00 m², Łebcz, Łąkowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 143,00 m², Łąkowa

    Oferuje Państwu komfortowy dom wolnostojacy o powierzchni całkowitej 143 m2 posadowiny na działce 1 245 m2 w Łebczu. Budynek nie wymaga nakładów finansowych. W skład nieruchomości wchodzą: PARTER: salon z kominkiem i wyjściem na taras oraz ogród, pokój, kuchnia, łazienka z WC, spiżarka, komunikacja,...

    więcej »

    Metrohouse

    980 000 zł

    Łebcz, Łąkowa

    5 pok.

    143,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż w Łebczu

W Łebczu w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Łebczu oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 143 do 143 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe domy (1 oferta)

Łebcz - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Łebczu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Łebczu wynosi obecnie 143,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Łebczu?

Średnia cena domu na sprzedaż w Łebczu wynosi obecnie 980 000 zł.