Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Łąka

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Łące wynosi 
9 397 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 116,00 m², Łąka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 116,00 m², Łąka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam dom gotowy do zamieszkania, położony 10 km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Łąka, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Dom jest dostępny od zaraz – bez konieczności remontów czy wykańczania. Dom jest niezamie...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    1 090 000 zł

    Łąka

    5 pok.

    116,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż w Łące

W Łące w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Łące oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 116 do 116 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Łąka - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Łące?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Łące wynosi obecnie 116,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Łące?

Średnia cena domu na sprzedaż w Łące wynosi obecnie 1 090 000 zł.