Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Krawce

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
3 333 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom dom wielorodzinny 195,00 m², Krawce, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom dom wielorodzinny 195,00 m², Krawce

    Wyjątkowy dom w Krawcach - elegancja, spokój i natura w jednym miejscu! Na sprzedaż przepiękny, w pełni wykończony dom o powierzchni użytkowej koło 180m², położony w malowniczej miejscowości Krawce, gmina Grębów. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, 1346-metrowej działce, w otoczeniu zieleni, zale...

    więcej »

    Metrohouse

    650 000 zł

    Krawce

    6 pok.

    195,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 195 do 195 m² od 6 do 6 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe domy (1 oferta)

Krawce - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 195,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 650 000 zł.