Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Kowalki, Tychowo

Średnia cena m² domu na sprzedaż Tychowo wynosi 
4 958 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom bliźniak 120,00 m², Kowalki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom bliźniak 120,00 m², Kowalki

    Wyjątkowa nieruchomość w Kowalkach koło Tychowa. Na sprzedaż oferuję pół domu o powierzchni ok. 100 m2 na dużej działce z własnym stawem. Na parterze domu znajdziemy 3 pokoje, kuchnię oraz łazienkę. Na wyremontowanym poddaszu mamy do dyspozycji dużą otwartą przestrzeń z zachowanymi belkami konstrukc...

    więcej »

    Metrohouse

    595 000 zł

    Kowalki

    3 pok.

    120,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż Tychowo

Tychowo w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości Tychowo oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 120 do 120 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy bliźniaki (1 oferta)

Kowalki, Tychowo - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu Tychowo?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż Tychowo wynosi obecnie 120,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż Tychowo?

Średnia cena domu na sprzedaż Tychowo wynosi obecnie 595 000 zł.