Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Kopcie, Domanice

Średnia cena m² domu na sprzedaż Domanice wynosi 
5 800 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 100,00 m², Kopcie, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 100,00 m², Kopcie

    Na sprzedaż siedlisko z domem mieszkalnym, domkiem rekreacyjnym i stawem 2649 m² działki! Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone na dużej i przestronnej działce o powierzchni 2649 m². Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą i możliwości aranżacji przestrzeni według własny...

    więcej »

    Metrohouse

    580 000 zł

    Kopcie

    4 pok.

    100,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż Domanice

Domanice w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości Domanice oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 100 do 100 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Kopcie, Domanice - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu Domanice?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż Domanice wynosi obecnie 100,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż Domanice?

Średnia cena domu na sprzedaż Domanice wynosi obecnie 580 000 zł.