Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Klwatka Szlachecka

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
9 792 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 240,00 m², Klwatka Szlachecka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 240,00 m², Klwatka Szlachecka

    Przedstawiam Państwu piękny, przestronny dom położony w malowniczej miejscowości Klwatka Szlachecka, zaledwie kilka minut od Radomia. To idealne miejsce dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia, luksusowe detale i możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Dom zaprojektowano z dbałością o każd...

    więcej »

    homfi

    2 350 000 zł

    Klwatka Szlachecka

    6 pok.

    240,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 240 do 240 m² od 6 do 6 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Klwatka Szlachecka - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 240,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 2 350 000 zł.