Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Kłanino, Krokowa

Średnia cena m² domu na sprzedaż Krokowa wynosi 
6 619 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom segment środkowy 83,10 m², Kłanino, Lipowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom segment środkowy 83,10 m², Lipowa

    NA SPRZEDAŻ ŚRODKOWY SEGMENT w KŁANINIE DOBREJ CENIE ! Oferuję Państwu gotowy do zamieszkania dom ok 83 m2 w zabudowie szeregowej z działką ok 300 m2. Do nieruchomości przypisany jest również murowany garaż oraz budynek gospodarczy. W skład nieruchomości wchodzą: PARTER: przestronny salon z wyjściem...

    więcej »

    Metrohouse

    550 000 zł

    Kłanino, Lipowa

    4 pok.

    83,10 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż Krokowa

Krokowa w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości Krokowa oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 83 do 83 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • segmenty (1 oferta)

Kłanino, Krokowa - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu Krokowa?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż Krokowa wynosi obecnie 83,10 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż Krokowa?

Średnia cena domu na sprzedaż Krokowa wynosi obecnie 550 000 zł.