Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Kępice

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 726 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 73,00 m², Kępice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 73,00 m², Kępice

    ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ SPRZEDAŻY TRZECH DZIAŁEK POŁOŻONYCH W SPOKOJNEJ MIEJSCOWOŚCI BARWINO, W GMINIE KĘPICE, ZALEDWIE KILKA KROKÓW OD PRZEPIĘKNEGO LASU. Proponujemy do sprzedaży dom zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Barwino, kilkadziesiąt metrów od głównej drogi. Dom w za...

    więcej »

    GRYF Nieruchomości Słupskie

    199 000 zł

    Kępice

    3 pok.

    73,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 73 do 73 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Kępice - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 73,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 199 000 zł.