Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Kamionka, Prażmów

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Kamionce, Prażmów wynosi 
9 727 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Dom bliźniak 220,00 m², Kamionka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom bliźniak 220,00 m², Kamionka

    Ten piękny, gotowy do zamieszkania dom jest świetną inwestycją dla tych, którzy cenią sobie komfort, prywatność i bliskość natury. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i umów się na oglądanie już dziś! Lokalizacja ta oferuje nie tylko spokój i prywatność, ale również łatwy dostęp do lokalnych udogodnie...

    więcej »

    Metrohouse

    2 290 000 zł

    Kamionka

    1 pok.

    220,00 m²

  • Dom bliźniak 220,00 m², Kamionka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom bliźniak 220,00 m², Kamionka

    Jeśli marzysz o nowoczesnym domu, w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, ta willa spełni Twoje oczekiwania. Zapraszam na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym domem. Położona w cichej i spokojnej okolicy, otoczona naturą, ta nieruchomość jest idealnym m...

    więcej »

    Metrohouse

    1 990 000 zł

    Kamionka

    1 pok.

    220,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek domów na sprzedaż w Kamionce, Prażmów - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż w Kamionce, Prażmów: 9 727 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 220 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 220 m²

Wskaźniki rynku domów w Kamionce, Prażmów

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 34,92%
  • Ceny domów na sprzedaż w Kamionce, Prażmów są o 53,65% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na dom

  • Średnia cena domu na sprzedaż w Kamionce, Prażmów wynosi 2 140 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 10 013 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Domy na sprzedaż w Kamionce, Prażmów

W Kamionce, Prażmów w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Kamionce, Prażmów oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 220 do 220 m² od 1 do 1 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy bliźniaki (2 oferty)

Kamionka, Prażmów - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Kamionce, Prażmów?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Kamionce, Prażmów wynosi obecnie 220,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Kamionce, Prażmów?

Średnia cena domu na sprzedaż w Kamionce, Prażmów wynosi obecnie 2 140 000 zł.

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy dom na sprzedaż w Kamionce, Prażmów?

Najdroższy dom na sprzedaż w Kamionce, Prażmów kosztuje 2 290 000 zł

Najtańszy dom na sprzedaż w Kamionce, Prażmów kosztuje 1 990 000 zł