Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Graby

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
8 777 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 148,00 m², Graby, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 148,00 m², Graby

    DOM, W KTÓRYM ZWALNIASZ TEMPO | LAS, ŚWIATŁO I PRZESTRZEŃ LOKALIZACJA Są takie miejsca, gdzie cisza nie jest luksusem – jest codziennością. Ten dom w Grabach położony jest tuż przy lesie – dosłownie kilka kroków dzieli Cię od natury. Poranki zaczynają się tu od śpiewu ptaków, a wieczory od spokoju,...

    więcej »

    homfi

    1 299 000 zł

    Graby

    8 pok.

    148,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    reklama placeholder

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 148 do 148 m² od 8 do 8 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Graby - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 148,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 1 299 000 zł.