Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Gowarczów

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 581 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 62,00 m², Gowarczów, Adama Mickiewicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 62,00 m², Adama Mickiewicza

    Biuro Nieruchomości Great House zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w małym miasteczku Gowarczów, atutem obiektu jest lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Charakterystyka domu: Budynek murowany jednorodzinny, parterowy z poddaszem nieużytkowym, Dach dwuspadowy,...

    więcej »

    Greathouse

    160 000 zł

    Gowarczów, Adama Mickiewicza

    2 pok.

    62,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 62 do 62 m² od 2 do 2 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Gowarczów - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 62,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 160 000 zł.