Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Golcowa

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 363 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 122,30 m², Golcowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 122,30 m², Golcowa

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Dom w stanie surowym otwartym, zrealizowany na podstawie projektu Dom w Morelach – odbicie lustrzane biura projektowego ARCHON. Nieruchomość zlokalizowana w cichej, spokojnej okolicy otoczonej lasem – idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku od m...

    więcej »

    Pierwsze Piętro

    289 000 zł

    Golcowa

    6 pok.

    122,30 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 122 do 122 m² od 6 do 6 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Golcowa - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 122,30 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 289 000 zł.