Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Gdańsk Łostowice

Średnia cena m² domu na sprzedaż na Łostowicach wynosi 
12 316 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 210,60 m², Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice, Łyżwiarska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 210,60 m², Łyżwiarska, Ujeścisko-Łostowice

    TYLKO U NAS!NIERUCHOMOŚĆ: Dom jednorodzinny wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 614 mkw., wybudowany z pustaka, ocieplony 15 cm warstwą styropianu grafitowego, dach na pełnym deskowaniu pokryty dachówką ceramiczną. Nieruchomość posiada dwa alternatywne sposoby ogrzewania: dwufunkcyjny...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    2 600 000 zł

    Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice, Łyżwiarska

    6 pok.

    210,60 m²

  • Dom bliźniak 175,00 m², Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice, Borkowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom bliźniak 175,00 m², Borkowska, Ujeścisko-Łostowice

    NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY, DESIGNERSKI, ENERGOOSZCZĘDNY, WYGODNY DOM Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM I OGRODEM OD STRONY POŁUDNOWEJNIERUCHOMOŚĆ:Dom w zabudowie bliźniaczej- jedynie z nazwy- faktycznie połączony jest z drugim budynkiem jedynie ścianą garażu. Wnętrze domu o powierzchni 140m2 (175m2 wraz z gar...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    2 150 000 zł

    Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice, Borkowska

    5 pok.

    175,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    Reklama

Domy Gdańsk Łostowice sprzedaż

Gdańsk Łostowice jest to część osiedla Ujeścisko-Łostowice położonego na terenie dzielnicy Chełm i Gdańsk Południe. Z tej części Gdańska bardzo łatwo dostaniemy się do innych dzielnic za pomocą komunikacji. Znajdziemy tu szkoły i przedszkola, różne usługi, apteki, pocztę, przychodnię. Dzielnica może być atrakcyjna dla nowych mieszkańców ze względu na otaczającą przyrodę m.in. lasy i stawy.

W Łostowicach powstają nowe osiedla mieszkaniowe, mieszczące zarówno domy wolnostojące jak i budynki w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Takie nieruchomości znajdziemy głównie w ofercie firm deweloperskich. Agencje nieruchomości oferują domy na sprzedaż w Łostowicach z rynku wtórnego. Często są to niedawno powstałe budynki, jednak więcej znajdziemy domów do odświeżenia.

Rynek domów na sprzedaż na Łostowicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż na Łostowicach: 12 316 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 175 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 211 m²

Wskaźniki rynku domów na Łostowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 18,79%
  • Ceny domów na sprzedaż na Łostowicach są o 48,59% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Ujeścisko-Łostowice - średnia cena domu - 2 375 000 zł (2 oferty)

Stan na dzień: 10.05.2026

Kalkulacje kredytu na dom

  • Średnia cena domu na sprzedaż na Łostowicach wynosi 2 375 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 11 112 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Domy na sprzedaż na Łostowicach

Na Łostowicach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Łostowicach oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 175 do 211 m² od 5 do 6 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)
  • domy bliźniaki (1 oferta)

Gdańsk Łostowice - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu na Łostowicach?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż na Łostowicach wynosi obecnie 192,80 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż na Łostowicach?

Średnia cena domu na sprzedaż na Łostowicach wynosi obecnie 2 375 000 zł.

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy dom na sprzedaż na Łostowicach?