Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Działy Czarnowskie

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
16 056 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 180,00 m², Działy Czarnowskie, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 180,00 m², Działy Czarnowskie

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach Czarnowskich, gmina Dąbrówka, 10 km od Radzymina, 30 km od granic Warszawy. Powierzchnia gruntu: 4,3 ha z czego ok. 6100 m2...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    2 890 000 zł

    Działy Czarnowskie

    6 pok.

    180,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 180 do 180 m² od 6 do 6 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Działy Czarnowskie - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 180,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 2 890 000 zł.