Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Czechowice

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
3 414 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 70,00 m², Czechowice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 70,00 m², Czechowice

    Do sprzedaży niewielki murowany dom na działce o powierzchni około 70 m2 na działce 867 m2 w miejscowości Czechowice (gm. Żelechlinek). Dom do własnej aranżacji z częściowo rozpoczętym remontem. Można wydzielić 2/3 pokoje, oddzielną kuchnię lub aneks. Jest pomieszczenie na łazienkę. Nowy nabywca będ...

    więcej »

    Metrohouse

    239 000 zł

    Czechowice

    2 pok.

    70,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 70 do 70 m² od 2 do 2 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Czechowice - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 70,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 239 000 zł.