Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Czarny Las-Kolonia

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
6 354 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 99,00 m², Czarny Las-Kolonia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 99,00 m², Czarny Las-Kolonia

    Na sprzedaż: Uroczy dom z dużą działką – Czarny Las Kolonia. Szukasz miejsca pełnego spokoju, zieleni i relaksu? Ten dom w Czarnym Lesie Kolonii to idealna propozycja na weekendy, wakacje lub inwestycję pod wynajem! Lokalizacja: W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się wyjątkowy pomnik przyro...

    więcej »

    homfi

    629 000 zł

    Czarny Las-Kolonia

    5 pok.

    99,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 99 do 99 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Czarny Las-Kolonia - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 99,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 629 000 zł.