Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Czarna Sędziszowska

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 375 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 160,00 m², Czarna Sędziszowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 160,00 m², Czarna Sędziszowska

    Dom na 9 - arowej działce z miejscem na własny ogródek pół godziny jazdy od centrum Rzeszowa.Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• rozkład pomieszczeń• dobra ekspozycja na strony świataNieruchomość złożona z: • wiatrołap 6,2 m.kw• łazienka 3,35 m.kw• pokój dzienny 7,94 m.kw• salon...

    więcej »

    Metrohouse

    380 000 zł

    Czarna Sędziszowska

    6 pok.

    160,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 160 do 160 m² od 6 do 6 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Czarna Sędziszowska - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 160,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 380 000 zł.