Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Bielicha

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
4 884 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom 174,05 m², Bielicha, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 174,05 m², Bielicha

    Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość, która z pewnością spełni oczekiwania każdej rodziny poszukującej komfortowego miejsca do życia. Ten przestronny dom o powierzchni 174 m², został oddany do użytku w 2007 roku i oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Czy jesteście Państwo zmęczeni ciasnotą i b...

    więcej »

    Metrohouse

    850 000 zł

    Bielicha

    8 pok.

    174,05 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 174 do 174 m² od 8 do 8 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe domy (1 oferta)

Bielicha - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 174,05 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 850 000 zł.