zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sawa Apartments Sp. z o.o.

Deweloper Sawa Apartments zajmuje się realizacją inwestycji mieszkaniowych w Warszawie, Krakowie, Sopocie oraz miejscowościach letniskowych w całej Polsce.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • działki, mieszkania
  • Warszawa, Kazimierz Dolny, Bytom

Opis firmy - Sawa Apartments

Sawa Apartments Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2002 r. Do końca roku 2014 zrealizowała szereg inwestycji mieszkaniowych w najbardziej prestiżowych dzielnicach Warszawy, jak również na terenie całej Polski. Spółka szczegółową uwagę przywiązuje do funkcjonalności oferowanych apartamentów. Nowoczesne spojrzenie na architekturę oraz dbałość o dostosowanie budynków do potrzeb i oczekiwań współczesnego Klienta, gwarantuje stworzenie najlepszych projektów dostępnych obecnie na rynku nieruchomości. Działalność Sawa Apartments Sp. z o.o. to nie tylko realizacja inwestycji deweloperskich, spółka wspiera również swoich Klientów w pozyskiwaniu finansowania i aranżacji mieszkań.

Partnerem strategicznym projektu SAWA WILANÓW jest spółka BRE Property Partner Sp. z o.o., która wchodzi w skład grupy kapitałowej BRE Bank S.A. BRE Property Partner specjalizuje się w doradztwie oraz inwestycjach na rynku nieruchomości.

Nasza oferta

10 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: