zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

RS Real Estate Sp. z o.o.

RS Real Estate to agencja nieruchomości z Warszawy. Pośredniczy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Warszawa

Opis firmy - RS Real Estate

RS Real Estate Sp. z o.o. powstała z połączenia doświadczenia w branży, najlepszych ludzi, sprawnego zarządzania i pasji.

RS to ponad 20 lat doświadczenia na warszawskim rynku nieruchomości. RS to prowadzenie biznesu zgodnie z zasadami Fair Play. To know-how Doradców, dzięki któremu RS daje swoi Klientom bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo, które budujemy dzięki Państwa opiniom i chęci wbiegania na wprost Państwa potrzebom.

W RS’ie spotkacie Państwo tylko najlepszych Doradców. Doradców, którzy są ciągle szkoleni, aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Szkolenia grupowe jak i indywidualne sesje coachingowe pod okiem starszych Doradców mają na celu zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta.

„Zaangażowanie” to dla nas kluczowe słowo.

RS to pasja jej Założyciela. Pasja która połączona z talentem, zaangażowaniem i determinacją do ciężkiej pracy sprawia, że dla Naszych Klientów szukamy DOMÓW a nie tylko budynków/ miejsc do zamieszkania.

Te wszystkie elementy sprawiają, że dla Państwa RS Real Estate to bezpieczeństwo i efektywność.

RS Real Estate Sp. z o.o. posiada obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami, w PZU,  z sumą gwarancyjną 200.000 EUR.

Założyciel RS Real Estate Rafał Szelenbaum posiada licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami o nr 20579.

RS Real Estate - Specjaliści z Twojej okolicy.