zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Realty Polska sp. z o.o.

Realty Polska to deweloper mieszkaniowy z Łodzi. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Łodzi. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Łódź

Opis firmy - Realty Polska

Spółka Realty Polska sp. z o.o. została założona w 2007 i zajmuje się ogólnie pojętymi robotami budowlanymi oraz działalnością związaną z obsługą nieruchomości. Od momentu powstania spółka ściśle współpracuje z hiszpańsko-polską grupą inwestorów URBANICA, działającą na rynku nieruchomości w Łodzi. Grupa ta działa od 2004 roku i jest w posiadaniu kilkudziesięciu hektarów ziemi w Łodzi i okolicach, a także jest właścicielem biurowca Urbanica, znajdującego się przy ul. Wróblewskiego 18. Pomimo, że inwestycja mieszkaniowa „Brama" będzie pierwszym projektem deweloperskim firmy Realty Polska, wierzymy, że bogate doświadczenie na tym polu naszego partnera, czyli firmy Urbanica, oraz współpraca z rzetelnymi i sprawdzonymi przez nią wykonawcami pozwoli nam na terminowe i profesjonalne zrealizowanie tego nowoczesnego i kameralnego projektu budynku wielorodzinnego.

Realty Polska - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11139 osób