zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pro Investo sp. z o.o.

Naszą firmę tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów. Nasz zespół to...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • biura, działki, lokale użytkowe
  • Wrocław, Poznań

Nasi pośrednicy nieruchomości

Adam Semerjyan - Pro Investo sp. z o.o.

Adam Semerjyan

pokaż numer
Agnieszka Zdeb - Pro Investo sp. z o.o.

Agnieszka Zdeb

pokaż numer
Arkadiusz Jacolik - Pro Investo sp. z o.o.

Arkadiusz Jacolik

pokaż numer
Joanna Niemiec - Pro Investo sp. z o.o.

Joanna Niemiec

pokaż numer
Karolina Grzegorczyk - Pro Investo sp. z o.o.

Karolina Grzegorczyk

pokaż numer
Marta Januszewska - Pro Investo sp. z o.o.

Marta Januszewska

pokaż numer
Patrycja Jacolik - Pro Investo sp. z o.o.

Patrycja Jacolik

pokaż numer

Opis firmy - Pro Investo

Naszą firmę tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów. Nasz zespół to pasjonaci nieruchomości, dla których najważniejsze jest zadowolenie Klienta.

Oferujemy profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posługujemy się sprawdzonymi i skutecznymi technikami działania. Służymy Państwu pomocą na każdym etapie transakcji. Gwarantujemy rzetelną obsługę i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań dla każdego Klienta.

Klientom indywidualnym pomagamy sprzedać i wynająć nieruchomość. Dla Klientów poszukujących, sprawnie i skutecznie wyszukujemy najciekawsze oferty na rynku. Pomagamy również w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.

Z sukcesami obsługujemy też Klientów biznesowych. Przygotowujemy biznes plany dla nieruchomości. Zapewniamy wsparcie poczynając od etapu badań rynkowych poprzez poszukiwanie odpowiedniej nieruchomości, due diligence nieruchomości, uregulowanie stanu prawnego nieruchomości, współpraca z konserwatorem zabytków, nabycie nieruchomości, doradztwo projektowe, pozyskanie współinwestora lub pomoc w zapewnieniu finansowania, zarządzanie gotowym projektem, wynajem powierzchni, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji.

Wykonujemy analizy finansowe opłacalności przygotowywanych biznesplanów oraz opracowujemy programy zabezpieczeń i ochrony nieruchomości.
Opracowujemy strategię komercjalizacji nieruchomości, w celu maksymalizacji wartości nieruchomości oraz zwrotu z inwestycji. Wskazujemy dodatkowe możliwości uzyskania dochodów z nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy.

Nasza oferta

15 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: