zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Planet-Bud Development sp. z o.o.

Planet-Bud Development sp. z o.o. firma deweloperska działająca w Gruszczynie, . Doświadczenie w działalności deweloperskiej gwarantuje sukces w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w sposób profesjonalny. Zobacz naszą aktualną ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, domy
  • Swarzędz

Opis firmy - Planet-Bud Development

CELE I WARTOŚCI

Naszą wartość staramy się budować w oparciu o satysfakcję Klientów i partnerów biznesowych, uzyskujących w wyniku naszej pracy wysokiej jakości produkt lub usługę. Wznosimy osiedla, gdzie interesująca i innowacyjna architektura ściśle wiąże się z rozwiązaniami funkcjonalnymi i komfortowymi. Planetbud Development realizuje inwestycje w oparciu o zasady, u których podstaw leży wzajemny szacunek w kontekście relacji biznesowych, ale również międzyludzkich. Nie bez znaczenia jest dla nas także troska o środowisko naturalne.

Elementy konstrukcyjne, które łączą ze sobą Planetbud Development oraz klientów to nastawienie firmy na realizowanie ściśle określonych wytycznych zleceniodawców, obsługa będąca w naszym przypadku synonimem profesjonalizmu oraz gwarancja tego, że każda ze świadczonych przez nas usług obędzie się bez najmniejszych usterek, pęknięć i zgrzytów.

Każdy projekt jest przez nas tworzony z matematyczną dokładnością i precyzją, która zadowoli wszystkich Klientów. Dlatego też bierzemy na siebie odpowiedzialność za to, co oferujemy i jak zostanie to wykonane. Profesjonalizm, doświadczenie praktyczne i merytoryczne, również w zakresie innowacyjnych technologii, są w naszym przypadku szkieletem, na którym wspierają się doskonałe budynki.

BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWE NASZYCH KLIENTÓW

Gwarancja bezpieczeństwa związanego z kupnem nieruchomości, jaką dajemy Klientom to bardzo istotny aspekt w naszej działalności. Inwestycje budowlane realizowane przez Planetbud Development są oparte na środkach własnych. Dzięki temu nasze działania są sprawne, szybkie i prowadzą w krótkim czasie do celu, jakim jest wybudowanie nieruchomości.

Naszym Klientom zapewniamy transakcje przeprowadzane na jasnych zasadach. Umowy zakupu nieruchomości zawsze są podpisywane w obecności notariusza. Klienci Planetbud Development mogą liczyć z naszej strony na wsparcie w zakresie określenia najkorzystniejszych dla nich zasad płatności. Z kolei tym, którzy wybrali naszą ofertę, aczkolwiek nie posiadają wystarczających środków finansowych, udzielamy kompleksowej pomocy odnośnie możliwości pozyskania kredytu hipotecznego. Doradcy współpracujący z firmą Planetbud Development wraz Klientami poszukują najlepszych ofert kredytowych, podobnie jak udzielają istotnych informacji dotyczących inwestycji.

Jesteśmy świadomi, że zdecydowana większość osób przy zakupie nieruchomości korzysta z kredytu hipotecznego. Wiemy również, jak ważne jest, aby przejść przez ten proces w sposób bezpieczny, wybierając najbardziej odpowiednią ofertę kredytu hipotecznego. Doradcy Planetbud Development udzielą wszelkich niezbędnych informacji oraz umożliwią skorzystanie z usług najlepszych doradców finansowych. W zakresie pośrednictwa w udzielaniu kredytów hipotecznych współpracujemy z większością Banków.

Nasza oferta

3 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 26 245 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.