PERIANT Sp. z o.o.

Gdynia, Plac Kaszubski 8/505
pokaż numer telefonu

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • Gdynia
Realizujemy marzenia tworząc nieruchomości
Twoje marzenia są naszą misją. Każdy z nas ma marzenia. Wierzymy, że marzenia wielu z nas dotyczą nieruchomości. Być może marzysz o własnym miejscu na ziemi, być może widzisz w nieruchomościach narzędzie do pomnażania zysków, a być może po porostu doceniasz ich piękno. Naszą misją jest pomóc realizować te marzenia. Sami jesteśmy pasjonatami nieruchomości. Doceniamy ich funkcjonalność, piękno, także ich aspekty biznesowe. Nasza codzienna praca ma za zadanie pomóc zrealizować marzenia i aspiracje naszych klientów, które dotyczą nieruchomości.

Nasze Wartości
Naszą firmę i kulturę naszej organizacji budujemy o stałe i niezmienne wartości. Są To elementy, które budują naszą tożsamość – wartości, które uważamy za najistotniejsze w funkcjonowaniu naszej firmy.

Odpowiedzialność
Stawiamy na sprawdzone rozwiązania dla Twojej pewności i bezpieczeństwa. Rzetelność i solidność to wartości, do których przykładamy szczególną wagę.

Zaufanie
Dzięki partnerskiej współpracy i jasnym zasadom działania, możesz mieć pewność, że zadbamy o Twoją inwestycję w każdym detalu.

Współpraca
Nasza praca opiera się o zasady partnerstwa i współdziałania. Wiemy, że tylko razem możemy osiągnąć najlepsze cele.

Satysfakcja
Dbamy o to, abyś osiągał możliwie największą satysfakcję ze współpracy z nami i odpowiedni zwrot inwestycji. Działamy na liczbach, by osiągać mierzalne cele.

Zwycięstwo
Wszystko prowadzi do zwycięstwa. Twój sukces jest naszym sukcesem, dlatego dostarczymy jedynie sprawdzone rozwiązania i możliwie wysoką jakość na rynku nieruchomości.
Pokaz pełny opis
Zapytaj o ofertę

Oferty nieruchomości w Gdyni

Seaport, nowe mieszkania, Villaria sp. z o.o. S.K, ul. Kołłątaja 18, Grabówek, Gdynia Oferta szczegóły link
3D
od 14 510 zł/m²
Małokacka, nowe mieszkania, Invest Komfort Spółka Akcyjna sp. k., ul. Małokacka, Witomino, Gdynia Oferta szczegóły link
od 11 387 zł/m²
Zobacz wszystkie