zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Perfect Properties

Perfect Properties obsługuje najbardziej prestiżowych klientów z rynku warszawskiego. Świadczymy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, na najwyższym poziomie.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Perfect Properties

Perfect Properties obsługuje najbardziej prestiżowych klientów z rynku warszawskiego. Świadczymy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, na najwyższym poziomie:
  1. Zapewniamy BEZPIECZEŃSTWO transakcji (precyzyjna ocena stanu formalnego nieruchomości, stron transakcji i tekstu umowy).
  2. WYRĘCZAMY naszego Klienta (własna baza + współpraca z czołowymi agencjami z naszego rynku = PEŁNA oferta nieruchomości /najemców /nabywców, dostępna na rynku).

NAJEM BIUR / LOKALI UŻYTKOWYCH
 – obecne biuro nie spełnia Państwa wymagań? Poszukujecie wyjątkowej powierzchni, podkreślającej prestiż Firmy?

Dopasujemy do Państwa potrzeb i przedstawimy szereg sprawdzonych ofert. Wynegocjujemy optymalne warunki, zaproponujemy tekst umowy najmu i pomożemy w przejęciu nieruchomości.

WYNAJEM BIUR / LOKALI UŻYTKOWYCH – posiadasz ciekawą nieruchomość przeznaczoną na cele użytkowe i zależy Ci na stabilnym najemcy?

Posiadamy bazę firm poszukujących biur i lokali. Przeprowadzimy wynajem w krótkim czasie na dobrych rynkowych warunkach, łącznie z tekstem umowy i protokołem zdawczo-odbiorczym.

SPRZEDAŻ – myślisz o sprzedaży posiadanej nieruchomości?
Wskażemy mocne strony, podkreślimy unikalność, sprawdzimy stan formalny, przygotujemy ofertę oraz skutecznie przeprowadzimy proces sprzedaży.

ZAKUP – poszukujesz odpowiedniej nieruchomości i jesteś zmęczony przeglądaniem niepełnych a często tych samych ofert? Nie masz czasu? Chcesz mieć pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru?

Sprecyzujemy Twoje potrzeby, zbadamy CAŁY rynek i zaproponujemy właściwe nieruchomości. Przeprowadzimy negocjacje cenowe i wskażemy profesjonalnego notariusza.

ZAKUP INWESTYCYJNY – planujesz zainwestować w nieruchomości?
Posiadamy ciekawe opcje.

Oferty nieruchomości w Warszawie

Miasto Moje, nowe mieszkania, Ronson Development, ul. Marywilska 62, Białołęka, Warszawa Oferta szczegóły link
3D
od 553 350 zł
Zobacz wszystkie