zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Partners International

Partners International to warszawska agencja nieruchomości zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie rezydencji oraz luksusowych apartamentów.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Warszawa

Opis firmy - Partners International

Nasze tradycje

Istniejące od 1994 roku Partners International jest elitarną firmą pracującą początkowo prawie wyłącznie dla zagranicznych klientów, dużych firm,  banków oraz ambasad pośrednicząc przy wynajmie rezydencji oraz luksusowych apartamentów. Obecnie zajmujemy się również pośrednictwem przy kupnie i sprzedaży nieruchomości, współpracujemy z prywatnymi i instytucjonalnymi inwestorami, a nasze usługi kierujemy do szerszego kręgu klientów.

Fachowa, profesjonalna obsługa

Jesteśmy młodym, energicznym i profesjonalnym zespołem. W naszej pracy koncentrujemy się przede wszystkim na potrzebach Klienta. Przed każdym spotkaniem agent opiekujący się Klientem przygotowuje i weryfikuje listę obiektów pod kątem oczekiwań zleceniodawcy. Naszym celem jest to, żeby w jeden dzień mogli Państwo dokonać wizytacji wszystkich najlepszych propozycji w wybranym rejonie.

Szeroka, prestiżowa oferta

Oferujemy różnego typu nieruchomości w najlepszych lokalizacjach Warszawy, w odpowiednich kategoriach - od obiektów w architekturze przedwojennej po nowoczesne apartamentowce. Dodatkowo dla Klientów z najwyższymi wymaganiami i budżetami tworzymy serwis „Prestige" z dodatkowymi usługami i dedykowanymi pracownikami - pierwszy tego typu serwis w Polsce.