zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Osiedle Plewianka sp. z o.o.

Osiedle Plewianka sp. z o.o. to zespół cenionych na rynku Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży budownictwa, projektowania, sprzedaży oraz marketingu.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Luboń
Kontakt

Opis firmy - Osiedle Plewianka

Deweloperem realizującym inwestycję Osiedle Plewianka w Plewiskach jest spółka pod firmą Osiedle Plewianka sp. z o.o.”, wywodząca się z grupy PREFA GROUP S.A., której głównym obszarem działalności jest szeroko pojęte pomnażanie kapitału swoich Inwestorów.

Spółki z grupy PREFA GROUP S.A. prowadzą obecnie szereg inwestycji deweloperskich w zabudowie mieszkaniowej wielorodzinnej (Poznań, Luboń, Komorniki, Swarzędz), jak również jednorodzinnej (Szczepankowo, Chwałkówko w gminie Łubowo).

Cechuje nas wysoki poziom obsługi Klientów, którym to staramy się maksymalnie uprościć procedurę sprzedaży mieszkań, jak również zapewnić opiekę posprzedażową po oddaniu mieszkań do użytkowania.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: