zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

OGRODY INVEST SP. Z O.O.

OGRODY WŁOCHY to inwestycja zrealizowana pod hasłem BEZPIECZNE "M". Rozpoczęcie sprzedaży i prezentacji mieszkań nastąpiło po odbiorze budynku do użytkowania! To najbezpieczniejsza i najbardziej pożądana oferta nowych mieszkań, gotowych do odbioru, z możliwością szybkiego zasiedlenia.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - OGRODY INVEST

Ogrody Włochy” 3 – ETAP to budynek odebrany do użytkowania, z pasażem lokali usługowo-handlowych zlokalizowanych od frontu ulicy Pola Karolińskie – równolegle do ul. 4 czerwca – Lazurowej) w dzielnicy Włochy. W ofercie znajdują się lokale przeznaczone do wynajmu o zróżnicowanych metrażach od 38 do 160 mkw.

Niekwestionowanym atutem prezentowanych lokali jest ich położenie, po środku zrealizowanych 3 dużych inwestycji mieszkaniowych, tj. „ Zielonej Italii”, /ok. 1 000 mieszkań/ oraz vis a vis osiedla „Ogrody Włochy”, /ok. 700 mieszkań/. W sumie to około 2 000 mieszkań w promieniu 20 m a tym samym wielokrotność unikatowych klientów, poszukujących usług w miejscu ich zamieszkania.

OGRODY INVEST - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

23 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe