Obiekt na sprzedaż, 14,00 m², oferta nr 33453
55 000 zł
3 929 zł /m²
Rata 257 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Obiekt z oferty SDP Nieruchomości Wrocław
Wrocław, Stare Miasto, Dmowskiego Romana

6

Mapa
Cena za m²:
3 929 zł
Powierzchnia:
14,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą