Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 500,00 m², oferta nr SOBENI650

6 900 000 zł

4 600 zł /m²

Rata 32 283 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Metrohouse

Szczytno, Linki

Obiekt 1 500,00 m², oferta nr , SOBENI650, Szczytno, Linki
SOBENI650 - zdjęcie nr 0
SOBENI650 - zdjęcie nr 1
SOBENI650 - zdjęcie nr 2
SOBENI650 - zdjęcie nr 3
SOBENI650 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 1500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

4 600 zł

Powierzchnia:

1 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą