Logo

Obiekt na sprzedaż, 660,00 m², oferta nr SOGIJO635

1 500 000 zł

2 273 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Metrohouse

Łódź, Ratajska

Obiekt 660,00 m², oferta nr , SOGIJO635, Łódź, Ratajska
SOGIJO635 - zdjęcie nr 0
SOGIJO635 - zdjęcie nr 1
SOGIJO635 - zdjęcie nr 2
SOGIJO635 - zdjęcie nr 3
SOGIJO635 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 660 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 273 zł

Powierzchnia:

660,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą