Nowe mieszkanie, 104,12 m², 3 pokoje, parter, oferta nr LM1
3 470 320 zł
33 330 zł /m²
Rata 16 237 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Wenecja 1
Kraków, Stare Miasto, Piasek, ul. Wenecja / Garncarska

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
104,12 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
II kwartał 2025
Zapytaj o ofertę