Nowe mieszkanie, 108,61 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr LM12
3 619 971 zł
33 330 zł /m²
Rata 16 937 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Wenecja 1
Kraków, Stare Miasto, Piasek, ul. Wenecja / Garncarska

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
108,61 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
II kwartał 2025
Zapytaj o ofertę