Logo

Nowe mieszkanie, 66,08 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B1_27

594 720 zł

9 000 zł /m²

Rata 2 783 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Duo Residence

Radom, Śródmieście, ul. Waryńskiego

SALON19,91 m²KUCHNIA10,17 m²SYPIALNIA12,91 m²POKÓJ10,04 m²ŁAZIENKA4,18 m²WC2,22 m²KORYTARZ6,65 m²LOGGIA14,03 m²
Wymiary mieszkania 66.08 m², B1_27
Wirtualna makieta 3D mieszkania 66.08 m², B1_27
B1/6B1/7B1/8B1/10B1/9B1/31B1/30B1/29B1/28B1/27B1/26B1/25
Plan piętra
Duo Residence - zdjęcie nr 0
Duo Residence - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 66.08 m², B1_27
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,08 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,61 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (14,03 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę