Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,25 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr GH638291

839 000 zł

13 925 zł /m²

Rata 3 925 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Kielce, Warszawska

3 pokoje, mieszkanie 60,25 m², piętro 4, oferta nr , GH638291, Kielce, Warszawska
GH638291 - zdjęcie nr 0
GH638291 - zdjęcie nr 1
GH638291 - zdjęcie nr 2
GH638291 - zdjęcie nr 3
GH638291 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60.25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,25 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę