Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr TWJ-MS-2675

649 000 zł

13 521 zł /m²

Rata 3 037 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Biuro Nieruchomości Twoje M

Warszawa, Bielany

3 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 2, oferta nr , TWJ-MS-2675, Warszawa, Bielany, Bielany
TWJ-MS-2675 - zdjęcie nr 0
TWJ-MS-2675 - zdjęcie nr 1
TWJ-MS-2675 - zdjęcie nr 2
TWJ-MS-2675 - zdjęcie nr 3
TWJ-MS-2675 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1969

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę