Logo

Nowe mieszkanie, 63,57 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 197

1 010 763 zł

15 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 729 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja BONA

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka 7

3 pokoje, mieszkanie 63,57 m², parter, oferta nr 197, BONA, Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka 7
BONA - zdjęcie nr 0
BONA - zdjęcie nr 1
BONA - zdjęcie nr 2
BONA - zdjęcie nr 3
BONA - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.57 m², 197
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,57 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (41,10 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę