Logo

Nowe mieszkanie, 51,43 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 163

838 309 zł

16 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 922 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja BONA

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka 7

2 pokoje, mieszkanie 51,43 m², piętro 5, oferta nr 163, BONA, Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka 7
BONA - zdjęcie nr 0
BONA - zdjęcie nr 1
BONA - zdjęcie nr 2
BONA - zdjęcie nr 3
BONA - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.43 m², 163
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,43 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,98 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę