Logo

Nowe mieszkanie, 62,75 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2

715 350 zł

11 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 347 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Julianów Verde II

Julianów, ul. Urbanistów

3 pokoje, mieszkanie 62,75 m², parter, oferta nr 2, Julianów Verde II, Julianów, ul. Urbanistów
Julianów Verde II - zdjęcie nr 0
Julianów Verde II - zdjęcie nr 1
Julianów Verde II - zdjęcie nr 2
Julianów Verde II - zdjęcie nr 3
Julianów Verde II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.75 m², 2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,75 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (84,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę