Nowe mieszkanie, 64,11 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 5
689 183 zł
10 750 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 225 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Julianów Verde II
Julianów, ul. Urbanistów

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
64,11 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (45,00 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę