+4
Nowe mieszkanie, 67,48 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr I 2
516 222 zł
7 650 zł /m²
Rata 2 415 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Sosnowa
Ełk, Szyba, ul. Szyszkowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
67,48 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (11,32 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2027
Zapytaj o ofertę