Nowe mieszkanie, 63,24 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A 1
496 434 zł
7 850 zł /m²
cena rynkowa
Rata 2 323 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Sosnowa
Ełk, Szyba, ul. Szyszkowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
63,24 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (25,23 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2027
Zapytaj o ofertę