+2
Nowe mieszkanie, 62,24 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr D 2
482 360 zł
7 750 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 257 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Sosnowa
Ełk, Szyba, ul. Szyszkowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
62,24 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (11,22 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2027
Zapytaj o ofertę